Najlepszy alarm do domu. W super cenie.

Nasze alarmy są łatwe w obsłudze, niezawodne i wszechstronne. Wszystkie systemy mają moduł powiadomienia agencji ochrony, a na nasze usługi dajemy gwarancję, więc możesz spać i podróżować spokojnie!

Codziennie chronimy setki klientów w całej Polsce. Zaufali nam między innymi:

Poczułam się bezpieczniej dzięki systemom firmy INSAL.

Ula, lat 37

 • Czy mój system będzie monitorowany?

  INSAL zapewnia przygotowanie każdego systemu do realizacji usługi monitorowania wszystkich zdarzeń – zarówno alarmowych, jak i technicznych. Po zainstalowaniu systemu, zaproponujemy Ci ofertę podłączenia systemu do jednej z kilku Stacji Monitorowania Alarmów, z których wybierzesz tę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

 • Czy do mojego systemu trzeba przejść specjalistyczne przeszkolenie?

  Nie, wystarczy poświęcić kilkanaście minut na zapoznanie się z podstawowymi funkcjami obsługi, do czego przygotuje Cię nasz serwisant. Obsługa jest intuicyjna.

 • Czy mój system jest odporny na np. dewastację w przypadku gdy jest „wyłączony” / nieuzbrojony?

  Tak, w pełni. Wszystkie zamontowane w nim elementy oraz instalacje kablowe są chronione zarówno przed nieuprawnionymi działaniami, jak również sygnalizują wszelkie awarie okablowania lub poszczególnych części składowych systemu.

 • Czy mój system może współdziałać z systemem monitoringu wizyjnego (kamerami)?

  Jak najbardziej. Systemy wykrywania włamań i napadów uzupełniane są na życzenie naszych klientów systemami monitoringu wizyjnego, w których zdarzenia alarmowe są oprócz sygnalizacji i powiadomienia dodatkowo rejestrowane za pomocą kamer.

Mamy 30 lat doświadczenia w ochronie przed włamaniem, napadem, pożarem. Najważniejsza jest dla nas jakość, bo na szali jest ludzkie życie i ich dorobek, czasami wielu pokoleń. Naszą jakość potwierdzają setki zadowolonych klientów, certyfikat ISO 9001:2008 i koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.